Witamy na stronie internetowej parafii NSPJ w Brzezinach ŚlZ okazji Światowego Dnia Ubogich Arcybiskup Metropolita Katowicki ogłosił komunikat. Zapraszamy do zapoznania się z treścią komunikatu.Przedstawiamy Apel Metropolity Katowickiego na Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem apelu.Ostatnio dodane do galerii

Odpust 2020 - suma odpustowa

Odpust 2020 - msza święta w piątek

Boże Ciało 2020

Więcej, w zakładce Galerie
Odpust 2020 - suma odpustowa
Odpust 2020 - msza św w piątek Boże Ciało 2020 - procesja wokół kościoła


Materialne wsparcie parafii


Ofiary wiernych są jednym z podstawowych źródeł utrzymania.
Nasza parafia nie ma rezerw finansowych na funkcjonowanie bez bieżących wpływów.

Jeżeli ktoś ma możliwość i los parafii nie jest mu obojętny to może przekazać ofiarę przelewem na konto parafii:
Rzymskokatolicka Parafia NSPJ w Brzezinach Śląskich

Nr konta parafii: 47 1160 2202 0000 0000 2631 4021

Bardzo dziękujemy za zrozumienie i za Państwa ofiarnośćStrona działa od 2013 roku       Ostatnia aktualizacja: 28.11.2020


Klauzula informacyjna dot. danych osobowychInformujemy, że dane osobowe Parafian przetwarzane są dla potrzeb realizacji celów Kościoła, na podstawie prawa kanonicznego przez administratora danych osobowych, którym jest Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piekarach Śląskich – Brzezinach z siedzibą przy ul. Górniczej 30, reprezentowana przez ks. Henryka Foika.

Inspektorem Ochrony Danych w Parafii jest:

»  ks. Adam Sekściński, e-mail: iod@archidiecezjakatowicka.pl

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawa ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia (z ograniczeniem w zakresie danych dotyczących udzielonych sakramentów bądź w inny sposób odnoszących się do kanonicznego statusu osoby).

Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych, podstawy ich przetwarzania, ewentualnego odbiorcy (krajowego lub zagranicznego), dokładnego okresu przechowywania danych i innych udziela administrator.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, kiod@episkopat.pl.