Ogłoszenia parafialneOGŁOSZENIA 13.10.2019

• Dziś 28 Niedziela zwykła – przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie chodźcie”. Po Mszy św. zbiórka na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia – jak żywy pomnik dla św. Jana Pawła II /fundacja wspomaga ubogą młodzież studiującą/.

• Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe – od poniedziałku do soboty o 17.30, w niedzielę o 15.15.

• W środę o 17.00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo do Serca Jezusowego połączone z nabożeństwem różańcowym a po nim Msza św.

• Parafianie modlą się w intencji ks. Proboszcza w czwartek po nabożeństwie różańcowym. Bóg zapłać całej rodzinie parafialnej za ten dar modlitwy!

• W piątek po Mszy św. i Koronce do Miłosierdzia Bożego zapraszamy Seniorów, Czcicieli Miłosierdzia Bożego, Zespól Misyjny i Grupę Modlitewną św. o. Pio na spotkanie na probostwie.

• W przyszłą niedzielę będzie miało miejsce jesienne liczenie wiernych uczestniczących w nabożeństwach.

• W sprzedaży kalendarze ścienne ze św. Janem Pawłem II na rok 2020 oraz tradycyjne kalendarze Michalineum w cenie 3, 6 i 7 zł.

• Dziękujemy za złożone ofiary na sprzątanie naszego kościoła, w następnym tygodniu prosimy o to mieszkańców ulicy Bp. Bednorza 1 – 7 oraz 9 a, b, c, d.

• Kolekty:

»  13 października – kolekta specjalna zbierana przez księży na opał na zimę

»  20 października – kolekta specjalna zbierana przez księży na opał na zimę


ZA WSZYSTKIE OFIARY SKŁADAMY SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!


Pierwsze soboty miesiąca


• W naszej parafii odbywają się nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca do Niepokalanego Serca Maryi.
Nabożeństwo rozpoczyna się przed mszą świętą poranną - początek o 7.45

Warunki nabożeństwa wynagradzającego:

»  Spowiedź św. / może być odprawiona wcześniej /

»  Jedna część różańca świętego

»  15 minutowa medytacja

»  Komunia Św.

»  Intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi


Klauzula informacyjna dot. danych osobowychInformujemy, że dane osobowe Parafian przetwarzane są dla potrzeb realizacji celów Kościoła, na podstawie prawa kanonicznego przez administratora danych osobowych, którym jest Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piekarach Śląskich – Brzezinach z siedzibą przy ul. Górniczej 30, reprezentowana przez ks. Henryka Foika.

Inspektorem Ochrony Danych w Parafii jest:

»  ks. Adam Sekściński, e-mail: iod@archidiecezjakatowicka.pl

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawa ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia (z ograniczeniem w zakresie danych dotyczących udzielonych sakramentów bądź w inny sposób odnoszących się do kanonicznego statusu osoby).

Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych, podstawy ich przetwarzania, ewentualnego odbiorcy (krajowego lub zagranicznego), dokładnego okresu przechowywania danych i innych udziela administrator.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, kiod@episkopat.pl.