Ogłoszenia parafialneOGŁOSZENIA 11.08.2019

• Dziś 19 Niedziela zwykła. O 15:30 zapraszamy na nieszpory.

• W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od 9.00 do 12.00.

• W miesiącach lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw – w tygodniu Msza św. odprawiana jest TYLKO o godz. 8.00 (wypada msza św. wieczorna)

• W Domu Rekolekcyjnym Księży Salwatorianów w Międzywodziu sprawowane będą msze św. w intencji ks. Proboszcza: 16.08, 19.08, 30.08, 1.09, 2.09, 3.09, 5.09, 6.06, 10.09, 11.09. Parafian zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszej kaplicy w czwartek o 19.00.Bóg zapłać całej rodzinie parafialnej za ten dar modlitwy!

• W przyszłą niedzielę przypada pielgrzymka kobiet do M.B. Piekarskiej; okazja do spowiedzi w sobotę od 17.30. W niedzielę o 7.30 błogosławieństwo kobiet udających się do Piekar. Ok. 17.00 powitanie pielgrzymów.

• Dziękujemy za złożone ofiary na sprzątanie naszego kościoła, w następnym tygodniu prosimy o to mieszkańców ulicy Roździeńskiego 34-94 (parzyste od wodociągów)

• Kolekty:

»  11 sierpnia – kolekta specjalna zbierana przez księży na spłatę należności za nowy ołtarz i ambonę

»  15 sierpnia – kolekta na potrzeby parafii

»  18 sierpnia – kolekta na energię elektryczną


ZA WSZYSTKIE OFIARY SKŁADAMY SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!


Z A P O W I E D Z IKASZOK Daniel z Łazisk Górnych oraz HOŁONIEWSKA Martyna z Brzezin Śl. /2/
ZABIEGAŁA Bartłomiej z Brzezin Śl. oraz POŁOMSKA Sandra z Dąbrówki Wlk. /1/


Pierwsze soboty miesiąca


• W naszej parafii odbywają się nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca do Niepokalanego Serca Maryi.
Nabożeństwo rozpoczyna się przed mszą świętą poranną - początek o 7.45

Warunki nabożeństwa wynagradzającego:

»  Spowiedź św. / może być odprawiona wcześniej /

»  Jedna część różańca świętego

»  15 minutowa medytacja

»  Komunia Św.

»  Intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi


Klauzula informacyjna dot. danych osobowychInformujemy, że dane osobowe Parafian przetwarzane są dla potrzeb realizacji celów Kościoła, na podstawie prawa kanonicznego przez administratora danych osobowych, którym jest Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piekarach Śląskich – Brzezinach z siedzibą przy ul. Górniczej 30, reprezentowana przez ks. Henryka Foika.

Inspektorem Ochrony Danych w Parafii jest:

»  ks. Adam Sekściński, e-mail: iod@archidiecezjakatowicka.pl

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawa ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia (z ograniczeniem w zakresie danych dotyczących udzielonych sakramentów bądź w inny sposób odnoszących się do kanonicznego statusu osoby).

Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych, podstawy ich przetwarzania, ewentualnego odbiorcy (krajowego lub zagranicznego), dokładnego okresu przechowywania danych i innych udziela administrator.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, kiod@episkopat.pl.